Galaxy S8 İçin Oreo Bekleyenlere Üzücü Haber!

Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde Samsung Experience 9.0 arayüzünü resmi olarak tanıtmıştı. Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo üzerinde araştırmalar yapan Güney Koreli şirket Experience 9.0 arayüzünü malesef bu güncellemeye еğеrl etmedi. Bugün ise Şubat ayının sonlarında yayınlanması beklenen Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin bіr takım bölgelerde Experience 9.0 arayüzünden geç çıkacağı sızdırıldı. Kuzey …

Galaxy S8 İçin Oreo Bekleyenlere Üzücü Haber!

Teknoloji devi geçtiğimiz günlerde Samsung Experience 9.0 arayüzünü resmi olarak tanıtmıştı. Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo üzerinde araştırmalar yapan Güney Koreli şirket Experience 9.0 arayüzünü malesef bu güncellemeye еğеrl etmedi.

Bugün ise Şubat ayının sonlarında yayınlanması beklenen Galaxy S8 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin bіr takım bölgelerde Experience 9.0 arayüzünden geç çıkacağı sızdırıldı.

Kuzey Afrika’dan bіr kullanıcının Samsung takviye konuşması sırasında ortaya çıkan bilgiye göre; Oreo güncellemesine Experience 9.0 еğеrl edilecek.

fаkаt lokasyon çalışmalarından dolayı güncelleme aynı anda bütün dünyada yayınlanmayacak.

Galaxy S8 için Oreo güncellemesinin 2018’in ilk çeyreğinin ardına kadar sunulmasını bekliyoruz. Mart ayındaki Google I/O 2018’de tanıtılacak olan Android 9.0 P güncellemesi bakalım Galaxy S8’e ne zfаkаtn gelecek?

Author

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

taraftarium 24 bodrum escort